Опублікуй власні знимки Львова - задокументуй нашу культурну спадщину!

Липинського, Лінкольна

Галерея вулиць Липинського, Лінкольна

 

Основні вулиці: Липинського, Лінкольна
Інші вулиці: Городницька, Промислова, Полтвяна, Збоїща
Перейти до фотографій галереї

В'ячеслав (Вацлав) Казимирович Липинський (05(18) квітня 1882 — †14 червня 1931) — видатний український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист, теоретик українського консерватизму. Один із організаторів Української демократично-хліборобської партії. За гетьманату – посол України в Австрії.

- Походження та ранні роки

В'ячеслав Липинський народився 5(18) квітня 1882 року у селі Затурцях на Волині, у родинному маєтку польського шляхетського роду Липинських. Зростав у середовищі католицькому, хліборобсько-шляхетському, культурно польському. Рід Ліпінських гербу Бродзіч, який походив з Мазовії, видав цілий ряд діячів, що займали визначні становища серед тогочасної шляхти. Родинне походження Липинського мало вирішальний вплив на формування його поглядів та на ставлення до життя.

Вул.Б.Хмельницького

 

Вул.Б.Хмельницького. На перехресті з вул.Липинського і Кукурудзяної. Біля АС-2. Це зображення було завантажене з дописом Вул.Б.Хмельницького.

Вул.Кукурудзяна

 

Вул.Кукурудзяна. На перехресті з вул.Б.Хмельницького і Липинського. Біля АС-2. Це зображення було завантажене з дописом Вул.Б.Хмельницького.

Вул.Б.Хмельницького

 

Вул.Б.Хмельницького. На перехресті з вул.Липинського і Кукурудзяної. Біля АС-2. Це зображення було завантажене з дописом Вул.Б.Хмельницького.

Вул.Б.Хмельницького

 

Вул.Б.Хмельницького. На перехресті з вул.Липинського і Кукурудзяної. Біля АС-2.

БТІ по вул.Липинського

 

БТІ по вул.Липинського. Львівське обласне державне комунальне бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки (вул.Липинського,54).

Адміністративна будівля нафтопроводу Дружба

 

Адміністративна будівля нафтопроводу Дружба. Тепер - УкрТрансНафта. На куті просп.Чорновола і вул.Липинського. Це зображення було завантажене з дописом Адміністративна будівля нафтопроводу Дружба.

Синдикація вмісту