Опублікуй власні знимки Львова - задокументуй нашу культурну спадщину!

Tetiana Bilushchak

2. Про себе

Додаткова інформація

У 2009 р. з відзнакою закінчила Національний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю «Документознавство та інформаційна діяльність» та здобула кваліфікацію спеціаліста з документознавства та інформаційної діяльності.
У 2010 р. з відзнакою закінчила Національний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю «Управління навчальним закладом» і здобула кваліфікацію магістра з управління навчальним закладом.
У листопаді 2009 році була нагороджена дипломом Національного університету «Львівська політехніка» за успіхи у навчанні та активну громадську діяльність.
Друкувалася в університетському тижневику «Аудиторія», а також була членом товариства «Просвіта».
З листопада 2010 р. працювала на кафедрі іноземних мов Національного університету «Львівська політехніка» на посаді старшого лаборанта.
З грудня 2010 року навчаюся в аспірантурі на кафедрі історії, теорії та практики культури Інституту гуманітарних і соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» за спеціальністю «Військова історія».
З серпня 2011 року працівник кафедри СКІД.

Посада
к.і.н., асистент
Місце роботи
НУ"Львівська політехніка" кафедра СКІД
Фахові уподобання

Моїм напрямом наукових досліджень є архівні джерела з військової справи у Львові другої половини XIV-XVIII ст.: класифікація, функції, інформаційний потенціал

1. Особисті дані

Ім'я та прізвище
Тетяна Білущак
Місце проживання
Львівська обл., м.Стрий
Дата народження
06.03.1987

Історія

Член протягом
12 years 34 weeks
Блог
Переглянути останні записи у блозі