Опублікуй власні знимки Львова - задокументуй нашу культурну спадщину!

Проблеми міста

Ремонт вул. Ак. Сахарова.

 

Ремонт дороги по вулиці Академіка сахарова

Будівництво стадіону до ЄВРО-2012

Новий стадіон у Львові будується явно з пробуксовками - якихось істотних змін у будівництві вже давно не видно. І зараз це "будівництво" виглядає так само, як і пів-року тому.

Схема Високого Замку

Усі мешканці Львова знають про гору Високий Замок. Назва цієї гори, очевидно, походить від замку, який стояв на цій горі. До нашого часу дійшов лише один фрагмент стіни пригородку середньовічного замку. Решта мурів були розібрані за часів Австрійської імперії і були використані для забудови міста та насипу копця Люблінської унії 1869 р.
Ніхто чітко не може сказати, хто першим побудував на цьому місці замок. Однак не дуже тривалі археологічні розкопки, які провів на Високому Замку львівський археолог О.Ратич у 1955-56 рр., що відбувалися до побудови споруд телецентру, підтвердили існування оборонних споруд XII-XIII ст. Очевидно, що до них мають безпосереднє відношення князь Роман та його син Данило Галицький. А Високий Замок, фрагмент стіни якого зберігся, скоріше за все не був князівським і був побудований пізніше - після захоплення Львова польським королем Казимиром.
Залишається відкритим питання розташування князівського замку - дитинця. Існує дві версії:

Стоп-Кадр

Колись на Львівському телебаченні була така передача - "Стоп-кадр".
У ній кожного тижня показували знимки всяких неподобств, що чинилися в комунальному господарстві. Тепер цю "телепередачу" можна перглянути у нас на сайті.

Ріка Полтва та її притоки

Львів - це єдиний обласний центр України, у якому не видно річки. А вона є - це Полтва. Вона проходить через центральну частину міста біля оперного театру, але під землею. Відома усім "стометрівка" - над Полтвою!
Однак Полтва - не єдина річка Львова. Полтва має багато приток в межах міста, і усі вони також під землею.
На цій мапі орієнтовно показано русло Полтви та її приток.

Утеплення будинків

Можна побачити багато будинків, які утеплилися протягом останніх декількох років. Зараз прийшов час, коли починає проявлятися якість проведених робіт:

Цей будинок був "утеплений" близько року назад. З "невідомих" причин значна частина штукатурки з пінопластом обвалилася. Добре, що це сталося близько 5 год. ранку і ніхто не постраждав. Гірше було б, якби це сталося вдень, коли повз цю частину будинку ходить багато людей.

Тимчасові маршрути транспорту

Через масові ремонти доріг в центрі Львова почали діяти тимчасові маршрути трамваїв і іншого транспорту
Детальніше є на відео

Житловий комплекс «Ювілейний»

На вул.Мечнікова 16 будується житловий комплекс «Ювілейний». Планування квартир комплексу цілком відповідає європейським вимогам до житла та відзначається вишуканістю. Просторі кімнати, зручні ванни, туалети, допоміжні приміщення, великі вікна, широкі лоджії дають можливість мешканцям використовувати сучасні меблі, застосовувати новітні дизайнерські розробки.

Цікава нова будівля

Я тут на форумі рідного міста задав питання щодо нової будівлі не зовсім зрозумілого призначення
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=6469
Процитую
Впродовж 2-х минулих років будували в нашому районі (вулиця Миколайчука) якусь цікаву будівлю.
Цієї весни її закінчили. Цікаво, що то таке.
Місто у нас таки не так швидко розвивається, зазвичай будують житлові, інколи "типово-офісні" будинки. А тут щось швидше інженерне (дуже технологічно виглядає, плюс купа вишок, якийсь великий погреб).
Місце абсолютно глухе, практично сховане від людських очей. Як для комерції - незручно навіть працівникам добиратися.

Жлобський Миколай

Під такою назвою з'явилася нова дискусійна гілка на Форумі рідного міста:
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=6116

Процитую частину першого повідомлення (я автор)

Цитата:

Гуляв сьогодні з сином у центрі міста. Біля оперного стоїть ряжений під щось середнє між Святим Миколаєм і митрополитом Шептицьким і продає послуги знимкування з собою та якимось хламом, навзірець картонних саней та оленів.

Я знимкував свого сина біля святкової ялинки з різних боків. Коли почав наближатися до того ряженого, почув від нього окрик "тут фотографувати тільки за гроші!"
Я розумію, у кожного свій хліб, і зрештою, той чоловік напевно тоже хоче їсти.

Піца замість гейм-клубу

Сьогодні побачив що на горі проспекту Чорновола (колишньої 700-річчя) закрився комп'ютерний клуб а замість нього відкрита піцерія.
Враховуючи, скільки молодих людей там тратили свої гроші і здоров'я, мене це дуже тішить.

Курси водіння

Хтось може порадити добрі курси водіння?

Ремонт вулиці Виговського біля Південного

Перекрили на ремонт вулицю Виговського від Кульпарківської до Кульчицької. В районі просто жах з корками. Увесь транспорт об'їжджає різними "городами", якщо рухається у напрямку Городоцька-Стрийська.

Водовозки

Чи користаєтеся ви послугами розвізників джерельної води? Якщо так, які ваші враження?

Скажу про нас. Уже від весни вживаємо тільки їхню воду. В принципі супер. Багато експериментував з фільтрами - жодного порівняння.
Усе таки відчувається, що то є артезіанська чиста вода. Жодного накипу, прекрасно п'ється сирою.
Найбільша незручність з тими візниками - важко ловити. Їздять пару раз в тиждень, і не завжди в зручний час. І не завжди пунктуальні.

Опалювальний сезон 2007-08

Вдень ще тепло, а вночі вже холодно. Відповідно в квартирі зранку свіжо. Чи розпочнеться опалювальний сезон вчасно цього року?

Cупермаркет Арсен по вул.Патона

По вул.Патона незабаром відкриється новий супермаркет Арсен (біля автостоянки).
Підготовчі роботи розпочалися восени 2006 року. Весною цього року розпочалося інтенсивне будівництво.
Так виглядало будівництво в кінці травня.

Тролейбуси у Львові

Pryvit, pokazujte tutn svoji fotohrafiji trolejbusiv u Lvovi. V mene poky shcho tilki odna - novoho LAZu bilja pamjatnyku S. Bandery ( buduetsja ).

Синдикація вмісту

Самая важная информация о бане. ; Определение понятия Финансы. ; Автомобильные новости автоновости свежие и последние Автомобильные.